Katalog
Nalaganje...
Za priključitev zračnih kanalov istega premera. Neposredna povezava z...
• Za pritrditev aluminijastih kanalov, gumijastih cevi in adapterjev. • Material: nerjaveče jeklo.
• Za pritrditev kanaliziranih aluminijastih cevi, gumijastih cevi v adapterjev. • Material: nerjavno jeklo.
• Za pritrditev kanaliziranih aluminijastih cevi, gumijastih cevi • Material: nerjaveče jeklo.
• Za pritrditev kanalskih aluminijastih cevi, gumijastih cevi in adapterjev. • Material: nerjaveče jeklo
Oblikovana za tesnjenje prezračevalnih sistemov.LM - iz aluminijaste folije s toplo talino.LMT - material: geotekstilije, prevlečene s polietilenom, z lepilno površino.LMA - iz aluminijaste armirane folije z osnovo kraft papirja in platna.LMS - izdelana iz oklepne aluminijaste folije z osnovo iz steklenih vlaken.
Material: aluminjasta folija
• izdelana za tesnjenje ventilacijskih sistemov. • LM - iz aluminijaste folije z vročo talino. • LMT - material: geotekstilije, prevlečene s polietilenom, z lepilno površino. • LMA - iz aluminijaste armirane folije z osnovo kraft papirja v platnu. • LMS - izdelana iz oklopne aluminijaste folije z osnovno iz steklenih vlaken.
izdelana za tesnjenje ventilacijskih sistemov.LM - iz aluminijaste folije z vročo talino.LMT - material: geotekstilije, prevlečene s polietilenom, z lepilno površino.LMA - iz aluminijaste armirane folije z osnovo kraft papirja in platna.LMS - izdelana iz oklepne aluminijaste folije z osnovo iz steklenih vlaken.